Vrták 8,50x117/75 válcová st. HSS I.
| Kód: | 20040022 |
| Cena s DPH: | 35,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 29,34 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,52 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,25 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 8,50 mm |
| Délka: | 117/75 mm |
| Upínání: | válcová stopka |
| Hmotnost: | 0.035 kg |
| Katalog: | 11994 |
| Cena bez DPH: | 113,94 Kč |
| Cena s DPH | 137,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 298,45 Kč |
| Cena s DPH | 361,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 80,55 Kč |
| Cena s DPH | 97,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,31 Kč |
| Cena s DPH | 26,99 Kč |