Vrták 9,00x125/81 válcová st. HSS
| Kód: | 20040023 |
| Cena s DPH: | 18,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 15,05 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,78 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,64 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 9,00 mm |
| Délka: | 125/81 mm |
| Upínání: | válcová stopka |
| Hmotnost: | 0.042 kg |
| Katalog: | 20090 |
| Cena bez DPH: | 36,64 Kč |
| Cena s DPH | 44,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 80,55 Kč |
| Cena s DPH | 97,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 165,40 Kč |
| Cena s DPH | 200,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,66 Kč |
| Cena s DPH | 40,73 Kč |