Vrták 9,00x125/81 válcová st. HSS I.
| Kód: | 20040024 |
| Cena s DPH: | 40,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,66 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,74 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,44 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 9,00 mm |
| Délka: | 125/81 mm |
| Upínání: | válcová stopka |
| Hmotnost: | 0.042 kg |
| Katalog: | 11999 |
| Cena bez DPH: | 279,13 Kč |
| Cena s DPH | 337,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 113,94 Kč |
| Cena s DPH | 137,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 196,92 Kč |
| Cena s DPH | 238,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 1,51 Kč |
| Cena s DPH | 1,83 Kč |