Fíbr 180x22 P 100 XF885 INOX
| Kód: | 10380118 |
| Výrobce: | VSM |
| Cena s DPH: | 48,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,33 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,07 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,71 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 50 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,0 mm |
| Hrubost: | 100 |
| Zrno: | keramika plus |
| Řada: | XF 885 |
| Max. otáčky: | 8 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.049 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | 795268 |
| Cena bez DPH: | 27,66 Kč |
| Cena s DPH | 33,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,32 Kč |
| Cena s DPH | 46,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,24 Kč |
| Cena s DPH | 34,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 64,41 Kč |
| Cena s DPH | 77,94 Kč |