Fíbr 180x22 P 80+ 782C
| Kód: | 10380029 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 83,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 68,83 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,57 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,95 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 100 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,0 mm |
| Hrubost: | 80+ |
| Zrno: | cubitron II |
| Řada: | CUBITRON II |
| Typ: | 782C |
| Max. otáčky: | 8 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.049 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 76308897246 |
| Katalog: | 7100099237 |
| Cena bez DPH: | 196,08 Kč |
| Cena s DPH | 237,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 128,60 Kč |
| Cena s DPH | 155,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 331,06 Kč |
| Cena s DPH | 400,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,33 Kč |
| Cena s DPH | 48,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,42 Kč |
| Cena s DPH | 120,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 97,21 Kč |
| Cena s DPH | 117,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,80 Kč |
| Cena s DPH | 28,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 644,44 Kč |
| Cena s DPH | 779,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,98 Kč |
| Cena s DPH | 52,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,49 Kč |
| Cena s DPH | 41,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 56,46 Kč |
| Cena s DPH | 68,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,72 Kč |
| Cena s DPH | 46,85 Kč |