Brusné plátno 115x50000 P 180 KL 385 JF
| Kód: | 10020088 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 2 588,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 139,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 110,61 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 91,42 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 50000 mm |
| Šířka: | 115 mm |
| Hrubost: | 180 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusné plátno |
| Řada: | KL 385 JF |
| Druh posypu: | hustý |
| Hmotnost: | 2.415 kg |
| Použití podle materiálu: | kov, dřevo |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, dřevovýroba |
| EAN: | 4014855052363 |
| Katalog: | 228366 |
| Cena bez DPH: | 836,49 Kč |
| Cena s DPH | 1 012,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 484,38 Kč |
| Cena s DPH | 586,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 257,52 Kč |
| Cena s DPH | 1 521,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 482,95 Kč |
| Cena s DPH | 1 794,37 Kč |