Brusný kotouč 180x8x22,23 KSM ALPHAline
| Kód: | 10060222 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 96,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 79,56 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,08 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,38 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Šířka: | 8,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | ALPHALINE |
| Typ: | KSM |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 8 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.473 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4011890000458 |
| Katalog: | 200075 |
| Cena bez DPH: | 127,31 Kč |
| Cena s DPH | 154,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,86 Kč |
| Cena s DPH | 109,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 127,92 Kč |
| Cena s DPH | 154,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 132,78 Kč |
| Cena s DPH | 160,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 58,37 Kč |
| Cena s DPH | 70,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,02 Kč |
| Cena s DPH | 55,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 55,60 Kč |
| Cena s DPH | 67,28 Kč |