Brusný kotouč 230x7x22,23 KSM ALPHAline
| Kód: | 10060223 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 131,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 108,42 Kč |
| Přepočtená cena: | 5,61 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 4,63 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Šířka: | 7,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | ALPHALINE |
| Typ: | KSM |
| Tvar: | T27 vydutý |
| Max. otáčky: | 6 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.651 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4011890000557 |
| Katalog: | 200090 |
| Cena bez DPH: | 205,14 Kč |
| Cena s DPH | 248,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 118,56 Kč |
| Cena s DPH | 143,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,16 Kč |
| Cena s DPH | 32,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 203,90 Kč |
| Cena s DPH | 246,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 61,20 Kč |
| Cena s DPH | 74,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 52,28 Kč |
| Cena s DPH | 63,26 Kč |