Brusný papír 115x25000 P 1000 A275 ROTOLO FOAM NORTON PRO WHITE
| Kód: | 10010070 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 1 573,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 300,33 Kč |
| Přepočtená cena: | 67,23 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 55,56 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 25000 mm |
| Šířka: | 115 mm |
| Hrubost: | 1000 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusný papír |
| Řada: | A 275 |
| Hmotnost: | 1.181 kg |
| Použití podle materiálu: | dřevo, barva, lak, tmel |
| Použití podle oboru: | automobilový průmysl, truhlářství |
| EAN: | 3157625570078 |
| Katalog: | 63642557616 |
| Cena bez DPH: | 1 525,09 Kč |
| Cena s DPH | 1 845,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 097,94 Kč |
| Cena s DPH | 4 958,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 645,18 Kč |
| Cena s DPH | 1 990,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 719,96 Kč |
| Cena s DPH | 2 081,15 Kč |