Brusný papír 150x50000 P 220 PS18E
| Kód: | 10010039 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 508,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 246,37 Kč |
| Přepočtená cena: | 64,59 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 53,38 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Délka: | 50000 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Hrubost: | 220 |
| Zrno: | korund |
| Podklad: | brusný papír |
| Řada: | PS 18 E |
| Druh posypu: | otevřený |
| Hmotnost: | 1.99 kg |
| Použití podle materiálu: | dřevo |
| Použití podle oboru: | dřevovýroba, truhlářství |
| EAN: | 5907560018665 |
| Katalog: | 267365 |
| Cena bez DPH: | 1 645,18 Kč |
| Cena s DPH | 1 990,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 904,92 Kč |
| Cena s DPH | 1 094,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 016,99 Kč |
| Cena s DPH | 1 230,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 525,09 Kč |
| Cena s DPH | 1 845,36 Kč |