Diamantový kotouč 115x22,2 DT600GU Supra
| Kód: | 20010358 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 639,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 528,38 Kč |
| Přepočtená cena: | 27,14 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 22,43 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 600 GU Supra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 8 |
| Hmotnost: | 0.125 kg |
| Použití podle materiálu: | žula, teraco |
| EAN: | 4014855293032 |
| Katalog: | 336614 |
| Cena bez DPH: | 828,24 Kč |
| Cena s DPH | 1 002,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 694,26 Kč |
| Cena s DPH | 840,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 126,69 Kč |
| Cena s DPH | 1 363,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 692,36 Kč |
| Cena s DPH | 3 257,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 779,36 Kč |
| Cena s DPH | 943,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Cena s DPH | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 368,99 Kč |
| Cena s DPH | 1 656,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 779,74 Kč |
| Cena s DPH | 4 573,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 197,23 Kč |
| Cena s DPH | 238,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 091,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 790,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 778,20 Kč |
| Cena s DPH | 3 361,62 Kč |