Diamantový kotouč 150x22,2 DG70 ALPHAline
| Kód: | 20010649 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 304,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 251,72 Kč |
| Přepočtená cena: | 13,02 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 10,76 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DG70 ALPHAline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,0 mm |
| Max. otáčky: | 10 200 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, cihla, přírodní kámen, zámková dlažba |
| EAN: | 4011890110751 |
| Katalog: | 304093 |
| Cena bez DPH: | 487,32 Kč |
| Cena s DPH | 589,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 390,84 Kč |
| Cena s DPH | 1 682,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 299,60 Kč |
| Cena s DPH | 6 412,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 543,68 Kč |
| Cena s DPH | 3 077,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,48 Kč |
| Cena s DPH | 214,75 Kč |