Diamantový kotouč 180x22,2 DKS180 MAGG
| Kód: | 20010573 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 183,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 151,44 Kč |
| Přepočtená cena: | 7,78 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,43 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DKS180 MAGG |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Max. otáčky: | 8 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| Použití podle materiálu: | omítka, zdivo, pískovec, porobeton, cihla, stavební materiály |
| EAN: | 8591715250153 |
| Katalog: | DKS180 |
| Cena bez DPH: | 5 059,09 Kč |
| Cena s DPH | 6 121,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 203,40 Kč |
| Cena s DPH | 2 666,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 783,00 Kč |
| Cena s DPH | 947,43 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 379,74 Kč |
| Cena s DPH | 2 879,48 Kč |