Diamantový kotouč 230x22,2 DT350B Extra
| Kód: | 20010833 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 902,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 745,57 Kč |
| Přepočtená cena: | 38,29 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 31,65 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 350 B Extra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,6 mm |
| Max. otáčky: | 6 600 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 15,0 |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton |
| EAN: | 4014855316618 |
| Katalog: | 339829 |
| Cena bez DPH: | 1 212,98 Kč |
| Cena s DPH | 1 467,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 776,04 Kč |
| Cena s DPH | 939,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 930,85 Kč |
| Cena s DPH | 2 336,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 995,72 Kč |
| Cena s DPH | 1 204,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 201,76 Kč |
| Cena s DPH | 1 454,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 252,88 Kč |
| Cena s DPH | 1 515,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 390,84 Kč |
| Cena s DPH | 1 682,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 012,29 Kč |
| Cena s DPH | 3 644,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 807,36 Kč |
| Cena s DPH | 976,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 605,32 Kč |
| Cena s DPH | 732,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 528,38 Kč |
| Cena s DPH | 639,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 17 604,83 Kč |
| Cena s DPH | 21 301,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 013,84 Kč |
| Cena s DPH | 2 436,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 316,68 Kč |
| Cena s DPH | 383,18 Kč |