Diamantový kotouč 230x70/22,2 CLASSIC UNIVERSAL TURBO
| Kód: | 20010105 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 2 823,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 333,79 Kč |
| Přepočtená cena: | 119,87 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 99,06 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Díra: | 70/22,23 mm |
| Řada: | CLASSIC UNIVERSAL TURBO |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,6 mm |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Hmotnost: | 0.626 kg |
| Použití podle materiálu: | zámková dlažba, obklad, cihla, kameninové výrobky |
| EAN: | 5450248353232 |
| Katalog: | 70184626819 |
| Cena bez DPH: | 2 411,99 Kč |
| Cena s DPH | 2 918,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 582,23 Kč |
| Cena s DPH | 11 594,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 848,21 Kč |
| Cena s DPH | 10 706,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 201,77 Kč |
| Cena s DPH | 244,14 Kč |