Diamantový kotouč 300x20 DT600U Supra
| Kód: | 20010411 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 2 335,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 930,24 Kč |
| Přepočtená cena: | 99,83 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 82,51 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | DT 600 U Supra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Max. otáčky: | 6 400 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 32 |
| Hmotnost: | 1.25 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton, vápenopísková cihla, stavební materiály |
| EAN: | 4014855217748 |
| Katalog: | 325183 |
| Cena bez DPH: | 4 303,27 Kč |
| Cena s DPH | 5 206,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 955,28 Kč |
| Cena s DPH | 1 155,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 673,96 Kč |
| Cena s DPH | 815,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 376,42 Kč |
| Cena s DPH | 455,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 436,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 947,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 251,72 Kč |
| Cena s DPH | 304,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 768,92 Kč |
| Cena s DPH | 3 350,39 Kč |