Diamantový kotouč 300x25,4 DT350U Extra
| Kód: | 20010407 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 713,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 416,04 Kč |
| Přepočtená cena: | 72,73 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 60,11 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 350 U Extra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Max. otáčky: | 6 400 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 21 |
| Hmotnost: | 1.04 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, stavební materiály |
| EAN: | 4014855290727 |
| Katalog: | 336220 |
| Cena bez DPH: | 176,40 Kč |
| Cena s DPH | 213,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,40 Kč |
| Cena s DPH | 184,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 215,72 Kč |
| Cena s DPH | 2 681,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 083,36 Kč |
| Cena s DPH | 2 520,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 501,54 Kč |
| Cena s DPH | 3 026,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 719,04 Kč |
| Cena s DPH | 3 290,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 576,97 Kč |
| Cena s DPH | 7 958,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 961,56 Kč |
| Cena s DPH | 2 373,49 Kč |