Diamantový kotouč 300x30/25,4 DT600F Supra
| Kód: | 20010459 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 061,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 876,96 Kč |
| Přepočtená cena: | 45,36 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 37,48 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 300 mm |
| Díra: | 30/25,4 mm |
| Řada: | DT 600 F Supra |
| Typ: | celoobvodový |
| Šířka segmentu: | 2,0 mm |
| Max. otáčky: | 6 400 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.927 kg |
| Použití podle materiálu: | jemná kamenina, kachle, glazované kamnové kachle |
| EAN: | 4014855218615 |
| Katalog: | 325375 |
| Cena bez DPH: | 1 372,28 Kč |
| Cena s DPH | 1 660,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 182,40 Kč |
| Cena s DPH | 220,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 161,41 Kč |
| Cena s DPH | 195,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 151,90 Kč |
| Cena s DPH | 3 813,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 999,98 Kč |
| Cena s DPH | 1 209,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 383,96 Kč |
| Cena s DPH | 464,59 Kč |