Diamantový kotouč 350x20 ATLAS BUILDING MATERIAL LASER
| Kód: | 20010276 |
| Výrobce: | SGA |
| Cena s DPH: | 2 197,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 815,97 Kč |
| Přepočtená cena: | 93,92 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 77,62 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | ATLAS BUILDING MATERIAL LASER |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,8 mm |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| Použití podle materiálu: | beton |
| EAN: | 5450248226703 |
| Katalog: | 70184614186 |
| Cena bez DPH: | 77,95 Kč |
| Cena s DPH | 94,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 552,74 Kč |
| Cena s DPH | 668,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 518,97 Kč |
| Cena s DPH | 3 047,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 151,25 Kč |
| Cena s DPH | 2 603,01 Kč |