Diamantový kotouč 150x22,2 DT350B Extra
| Kód: | 20010832 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 588,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 486,24 Kč |
| Přepočtená cena: | 24,96 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 20,63 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 350 B Extra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Max. otáčky: | 10 200 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 11,0 |
| Hmotnost: | 0.235 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton |
| EAN: | 4014855349340 |
| Katalog: | 345382 |
| Cena bez DPH: | 487,32 Kč |
| Cena s DPH | 589,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 357,28 Kč |
| Cena s DPH | 432,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 526,64 Kč |
| Cena s DPH | 637,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 628,88 Kč |
| Cena s DPH | 760,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 663,52 Kč |
| Cena s DPH | 802,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 640,90 Kč |
| Cena s DPH | 775,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 22 533,00 Kč |
| Cena s DPH | 27 264,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 454,63 Kč |
| Cena s DPH | 550,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 324,00 Kč |
| Cena s DPH | 12 492,04 Kč |