Diamantový kotouč 350x20 DT350B Extra
| Kód: | 20010491 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 1 953,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 614,33 Kč |
| Přepočtená cena: | 82,91 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 68,52 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | DT 350 B Extra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,0 mm |
| Max. otáčky: | 5 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 24,0 |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton |
| EAN: | 4014855403714 |
| Katalog: | 354663 |
| Cena bez DPH: | 6 873,85 Kč |
| Cena s DPH | 8 317,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 586,05 Kč |
| Cena s DPH | 12 809,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 861,72 Kč |
| Cena s DPH | 3 462,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 708,54 Kč |
| Cena s DPH | 6 907,33 Kč |