Diamantový kotouč 350x25,4 DT602B Supra
| Kód: | 20010545 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 2 015,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 665,76 Kč |
| Přepočtená cena: | 85,54 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 70,69 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 602 B Supra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,2 mm |
| Max. otáčky: | 5 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 9,0 mm |
| Počet segmentů: | 21 |
| Hmotnost: | 1.65 kg |
| Použití podle materiálu: | zralý beton, zralý armovaný beton |
| EAN: | 4014855216796 |
| Katalog: | 325088 |
| Cena bez DPH: | 152,40 Kč |
| Cena s DPH | 184,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 497,48 Kč |
| Cena s DPH | 3 021,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 840,84 Kč |
| Cena s DPH | 3 437,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 176,40 Kč |
| Cena s DPH | 213,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 179,80 Kč |
| Cena s DPH | 217,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 436,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 947,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 784,82 Kč |
| Cena s DPH | 4 579,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 417,44 Kč |
| Cena s DPH | 2 925,10 Kč |