Diamantový kotouč 350x25,4 DT902A Special
| Kód: | 20010517 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 4 025,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 326,88 Kč |
| Přepočtená cena: | 170,87 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 141,22 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 350 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 902 A Special |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,2 mm |
| Max. otáčky: | 5 500 l/min. |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Počet segmentů: | 21 |
| Hmotnost: | 1.65 kg |
| Použití podle materiálu: | asfalt, pískovec, čerstvý beton, potěr |
| EAN: | 4014855216857 |
| Katalog: | 325094 |
| Cena bez DPH: | 3 726,24 Kč |
| Cena s DPH | 4 508,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 041,60 Kč |
| Cena s DPH | 2 470,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 047,48 Kč |
| Cena s DPH | 1 267,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,40 Kč |
| Cena s DPH | 184,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 176,40 Kč |
| Cena s DPH | 213,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 567,08 Kč |
| Cena s DPH | 3 106,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 954,66 Kč |
| Cena s DPH | 7 205,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 022,22 Kč |
| Cena s DPH | 1 236,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 653,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 000,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 645,51 Kč |
| Cena s DPH | 15 301,07 Kč |