Diamantový kotouč 400x25,4 DT902B Special
| Kód: | 20010557 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 4 022,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 324,56 Kč |
| Přepočtená cena: | 172,05 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 142,19 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 400 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 902 Special |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,4 mm |
| Max. otáčky: | 4 800 l/min. |
| Výška segmentu: | 11,0 mm |
| Počet segmentů: | 24 |
| Hmotnost: | 2.35 kg |
| Použití podle materiálu: | zralý beton, zralý armovaný beton |
| EAN: | 4014855367009 |
| Katalog: | 349241 |
| Cena bez DPH: | 176,40 Kč |
| Cena s DPH | 213,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 780,44 Kč |
| Cena s DPH | 4 574,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 337,25 Kč |
| Cena s DPH | 4 038,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,40 Kč |
| Cena s DPH | 184,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 694,26 Kč |
| Cena s DPH | 840,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 778,20 Kč |
| Cena s DPH | 3 361,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 218,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 473,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 484,26 Kč |
| Cena s DPH | 585,95 Kč |