Diamantový kotouč 450x25,4 EXTREME SILENCIO UNI
| Kód: | 20010052 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 13 342,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 027,15 Kč |
| Přepočtená cena: | 570,68 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 471,63 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 450 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | EXTREME SILENCIO UNI |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,1 mm |
| Výška segmentu: | 15,0 mm |
| Hmotnost: | 3.254 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný beton, stavební materiály, šamot, žula, čedič, achát |
| EAN: | 5450248686699 |
| Katalog: | 70184694368 |
| Cena bez DPH: | 14 121,50 Kč |
| Cena s DPH | 17 087,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 161,41 Kč |
| Cena s DPH | 195,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 586,05 Kč |
| Cena s DPH | 12 809,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 151,96 Kč |
| Cena s DPH | 183,87 Kč |