Diamantový kotouč 450x25,4 LD60 PROline
| Kód: | 20010672 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 4 455,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 682,42 Kč |
| Přepočtená cena: | 190,38 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 157,34 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 450 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | LD60 PROline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,6 mm |
| Max. otáčky: | 2 700 l/min. |
| Výška segmentu: | 11,0 mm |
| Hmotnost: | 2.93 kg |
| Použití podle materiálu: | asfalt |
| EAN: | 4011890072431 |
| Katalog: | 303498 |
| Cena bez DPH: | 828,24 Kč |
| Cena s DPH | 1 002,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 046,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 105,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 082,04 Kč |
| Cena s DPH | 4 939,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 524,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 474,04 Kč |