Redukční kroužek 25,4/20 DZ 100 RR šířka 2,5 mm
| Kód: | 90030006 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 184,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,40 Kč |
| Přepočtená cena: | 7,91 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,54 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 25,40 mm |
| Šířka: | 2,5 mm |
| Díra: | 20,0 mm |
| Řada: | DZ 100 RR |
| Hmotnost: | 0.004 kg |
| EAN: | 4014855273621 |
| Katalog: | 328934 |
| Cena bez DPH: | 3 818,72 Kč |
| Cena s DPH | 4 620,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 404,60 Kč |
| Cena s DPH | 4 119,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 150,48 Kč |
| Cena s DPH | 5 022,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 726,24 Kč |
| Cena s DPH | 4 508,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 329,68 Kč |
| Cena s DPH | 4 028,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 778,20 Kč |
| Cena s DPH | 3 361,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 063,48 Kč |
| Cena s DPH | 4 916,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 032,32 Kč |
| Cena s DPH | 2 459,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 447,44 Kč |
| Cena s DPH | 5 381,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 778,28 Kč |
| Cena s DPH | 2 151,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 248,08 Kč |
| Cena s DPH | 2 720,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 940,76 Kč |
| Cena s DPH | 1 138,32 Kč |