Řezný kotouč 115x1x22,23 WA60T MAGG
| Kód: | 10050433 |
| Výrobce: | MAGG |
| Cena s DPH: | 10,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 8,65 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,45 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,37 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Šířka: | 1,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | MAGG |
| Typ: | WA60T |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.026 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 8591715300353 |
| Katalog: | RN11510 |
| Cena bez DPH: | 21,16 Kč |
| Cena s DPH | 25,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,30 Kč |
| Cena s DPH | 33,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,74 Kč |
| Cena s DPH | 25,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,42 Kč |
| Cena s DPH | 42,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,07 Kč |
| Cena s DPH | 38,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 36,85 Kč |
| Cena s DPH | 44,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,12 Kč |
| Cena s DPH | 41,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,12 Kč |
| Cena s DPH | 50,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 269,88 Kč |
| Cena s DPH | 326,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 48,20 Kč |
| Cena s DPH | 58,32 Kč |