Řezný kotouč 115x1x22,23 XTK38 PROline
| Kód: | 10050505 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 40,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,60 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,73 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,43 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 50 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Šířka: | 1,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PROLINE |
| Typ: | XTK38 |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 13 285 l/min. |
| Hmotnost: | 0.027 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 4011890054307 |
| Katalog: | 205707 |
| Cena bez DPH: | 8,65 Kč |
| Cena s DPH | 10,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,42 Kč |
| Cena s DPH | 42,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,17 Kč |
| Cena s DPH | 26,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,61 Kč |
| Cena s DPH | 46,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,60 Kč |
| Cena s DPH | 34,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,74 Kč |
| Cena s DPH | 25,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,82 Kč |
| Cena s DPH | 42,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 57,20 Kč |
| Cena s DPH | 69,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,69 Kč |
| Cena s DPH | 43,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,15 Kč |
| Cena s DPH | 55,84 Kč |