Řezný kotouč 115x2,5x22,23 A36V X-TREME
| Kód: | 10050153 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 45,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 37,35 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,93 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Šířka: | 2,5 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | X-TREME |
| Typ: | A36V |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 3157624643018 |
| Katalog: | 66252921564 |
| Cena bez DPH: | 27,39 Kč |
| Cena s DPH | 33,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 39,02 Kč |
| Cena s DPH | 47,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,90 Kč |
| Cena s DPH | 56,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,01 Kč |
| Cena s DPH | 32,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,39 Kč |
| Cena s DPH | 33,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 30,70 Kč |
| Cena s DPH | 37,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,47 Kč |
| Cena s DPH | 56,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 37,35 Kč |
| Cena s DPH | 45,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 27,01 Kč |
| Cena s DPH | 32,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 76,44 Kč |
| Cena s DPH | 92,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,12 Kč |
| Cena s DPH | 50,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 442,15 Kč |
| Cena s DPH | 535,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,55 Kč |
| Cena s DPH | 43,01 Kč |