Řezný kotouč 125x1,6x22,23 A46T THIN CUT
| Kód: | 10050386 |
| Výrobce: | Flexovit |
| Cena s DPH: | 36,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 29,88 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,55 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,28 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 1,6 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | THIN CUT |
| Typ: | A46T |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.043 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, automobilový průmysl |
| EAN: | 8711479331275 |
| Katalog: | 66252833018 |
| Cena bez DPH: | 45,36 Kč |
| Cena s DPH | 54,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 37,21 Kč |
| Cena s DPH | 45,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 420,21 Kč |
| Cena s DPH | 508,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,58 Kč |
| Cena s DPH | 61,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,90 Kč |
| Cena s DPH | 56,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 211,38 Kč |
| Cena s DPH | 255,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 474,93 Kč |
| Cena s DPH | 574,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 87,36 Kč |
| Cena s DPH | 105,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 40,26 Kč |
| Cena s DPH | 48,72 Kč |