Řezný kotouč 125x1,6x22,23 SILVER
| Kód: | 10050138 |
| Výrobce: | 3M |
| Cena s DPH: | 56,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,43 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,01 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 50 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 1,6 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Zrno: | keramika |
| Řada: | SILVER |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 12 250 l/min. |
| Hmotnost: | 0.047 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 5902658105029 |
| Katalog: | 7100139234 |
| Cena bez DPH: | 37,21 Kč |
| Cena s DPH | 45,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 420,21 Kč |
| Cena s DPH | 508,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 29,88 Kč |
| Cena s DPH | 36,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,58 Kč |
| Cena s DPH | 61,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,36 Kč |
| Cena s DPH | 54,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,24 Kč |
| Cena s DPH | 24,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 29,75 Kč |
| Cena s DPH | 36,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 78,00 Kč |
| Cena s DPH | 94,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,58 Kč |
| Cena s DPH | 61,20 Kč |