Řezný kotouč 125x1,6x22,23 A946TZ SPECIAL
| Kód: | 10050103 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 45,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 37,21 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,93 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,59 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 1,6 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | A 946 R Supra |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, litina, neželezné kovy |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 5907560204945 |
| Katalog: | 339110 |
| Cena bez DPH: | 50,58 Kč |
| Cena s DPH | 61,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 29,88 Kč |
| Cena s DPH | 36,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 420,21 Kč |
| Cena s DPH | 508,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,36 Kč |
| Cena s DPH | 54,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,90 Kč |
| Cena s DPH | 56,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,08 Kč |
| Cena s DPH | 33,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 100,22 Kč |
| Cena s DPH | 121,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 39,83 Kč |
| Cena s DPH | 48,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 158,48 Kč |
| Cena s DPH | 191,76 Kč |