Řezný kotouč 125x3x22,23 KSMK ALPHAline
| Kód: | 10050623 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 33,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,08 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,45 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,20 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Šířka: | 3,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | ALPHALINE |
| Typ: | KSMK |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.082 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4011890003305 |
| Katalog: | 200636 |
| Cena bez DPH: | 19,53 Kč |
| Cena s DPH | 23,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 17,81 Kč |
| Cena s DPH | 21,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,08 Kč |
| Cena s DPH | 33,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,98 Kč |
| Cena s DPH | 38,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,82 Kč |
| Cena s DPH | 42,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,98 Kč |
| Cena s DPH | 38,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,48 Kč |
| Cena s DPH | 28,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,86 Kč |
| Cena s DPH | 26,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 75,17 Kč |
| Cena s DPH | 90,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,82 Kč |
| Cena s DPH | 42,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 82,59 Kč |
| Cena s DPH | 99,93 Kč |