Řezný kotouč 150x1,6x22,23 A46S MAGG
| Kód: | 10050429 |
| Výrobce: | MAGG |
| Cena s DPH: | 22,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 18,90 Kč |
| Přepočtená cena: | 0,97 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 0,80 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 150 mm |
| Šířka: | 1,6 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | MAGG |
| Typ: | A46S |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 10 200 l/min. |
| Hmotnost: | 0.065 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 8591715210416 |
| Katalog: | RK15016 |
| Cena bez DPH: | 46,47 Kč |
| Cena s DPH | 56,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,22 Kč |
| Cena s DPH | 46,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,84 Kč |
| Cena s DPH | 51,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 39,78 Kč |
| Cena s DPH | 48,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,20 Kč |
| Cena s DPH | 37,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,41 Kč |
| Cena s DPH | 39,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 324,43 Kč |
| Cena s DPH | 392,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,21 Kč |
| Cena s DPH | 34,14 Kč |