Řezný kotouč 230x2,5x22,23 A30S VULCAN INOX
| Kód: | 10050271 |
| Výrobce: | Norton |
| Cena s DPH: | 69,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 57,26 Kč |
| Přepočtená cena: | 2,94 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,43 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Šířka: | 2,5 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | VULCAN |
| Typ: | A30S |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 6 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.233 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 5900442650342 |
| Katalog: | 66252925427 |
| Cena bez DPH: | 147,31 Kč |
| Cena s DPH | 178,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 69,71 Kč |
| Cena s DPH | 84,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 72,20 Kč |
| Cena s DPH | 87,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 59,28 Kč |
| Cena s DPH | 71,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 72,20 Kč |
| Cena s DPH | 87,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,76 Kč |
| Cena s DPH | 251,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 87,04 Kč |
| Cena s DPH | 105,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 78,00 Kč |
| Cena s DPH | 94,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 70,54 Kč |
| Cena s DPH | 85,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 55,60 Kč |
| Cena s DPH | 67,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 149,38 Kč |
| Cena s DPH | 180,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 369,50 Kč |
| Cena s DPH | 447,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 39,62 Kč |
| Cena s DPH | 47,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,15 Kč |
| Cena s DPH | 55,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,60 Kč |
| Cena s DPH | 61,23 Kč |