Vrták 9,00x125/81 válcová st. HSSCo
| Kód: | 20040025 |
| Cena s DPH: | 109,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,36 Kč |
| Přepočtená cena: | 4,68 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,86 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 9,00 mm |
| Délka: | 125/81 mm |
| Upínání: | válcová stopka |
| Hmotnost: | 0.042 kg |
| Katalog: | 9738 |
| Cena bez DPH: | 165,40 Kč |
| Cena s DPH | 200,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,31 Kč |
| Cena s DPH | 466,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,96 Kč |
| Cena s DPH | 51,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 300,30 Kč |
| Cena s DPH | 363,36 Kč |