Fíbr 180x22 P 60 SAITDISC 3A
| Kód: | 10380135 |
| Výrobce: | Sait |
| Cena s DPH: | 30,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,81 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,28 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,06 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 100 ks |
| Průměr: | 180 mm |
| Díra: | 22,0 mm |
| Hrubost: | 60 |
| Zrno: | korund |
| Řada: | SAITDISC 3A |
| Max. otáčky: | 8 600 l/min. |
| Hmotnost: | 0.046 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 8028641772430 |
| Katalog: | DSD3AX18060T |
| Cena bez DPH: | 101,80 Kč |
| Cena s DPH | 123,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 331,06 Kč |
| Cena s DPH | 400,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 644,44 Kč |
| Cena s DPH | 779,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 196,08 Kč |
| Cena s DPH | 237,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 128,60 Kč |
| Cena s DPH | 155,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,36 Kč |
| Cena s DPH | 53,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 102,13 Kč |
| Cena s DPH | 123,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 68,83 Kč |
| Cena s DPH | 83,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 52,23 Kč |
| Cena s DPH | 63,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,49 Kč |
| Cena s DPH | 41,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 97,21 Kč |
| Cena s DPH | 117,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,12 Kč |
| Cena s DPH | 27,97 Kč |