Diamantový kotouč 125x10,0x22,2 DN600U
| Kód: | 20010395 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 2 384,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 970,84 Kč |
| Přepočtená cena: | 101,16 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 83,61 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DN 600 U |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 10,0 mm |
| Max. otáčky: | 12 200 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Počet segmentů: | 10 |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| Použití podle materiálu: | potěrové spáry, omítka, plynobeton |
| EAN: | 4014855252879 |
| Katalog: | 330662 |
| Cena bez DPH: | 65,36 Kč |
| Cena s DPH | 79,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 688,96 Kč |
| Cena s DPH | 2 043,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,36 Kč |
| Cena s DPH | 142,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 417,52 Kč |
| Cena s DPH | 1 715,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 252,72 Kč |
| Cena s DPH | 2 725,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 873,85 Kč |
| Cena s DPH | 8 317,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 655,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 842,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 422,74 Kč |
| Cena s DPH | 1 721,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 211,87 Kč |
| Cena s DPH | 256,36 Kč |