Diamantový kotouč 400x25,4 LD60 PROline
| Kód: | 20010671 |
| Výrobce: | Rhodius |
| Cena s DPH: | 3 661,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 026,44 Kč |
| Přepočtená cena: | 156,59 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 129,41 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 400 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | LD60 PROline |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,2 mm |
| Max. otáčky: | 4 800 l/min. |
| Výška segmentu: | 11,0 mm |
| Hmotnost: | 2.03 kg |
| Použití podle materiálu: | asfalt |
| EAN: | 4011890072424 |
| Katalog: | 303497 |
| Cena bez DPH: | 2 861,72 Kč |
| Cena s DPH | 3 462,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 601,96 Kč |
| Cena s DPH | 1 938,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 462,84 Kč |
| Cena s DPH | 560,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 567,08 Kč |
| Cena s DPH | 3 106,17 Kč |