Diamantový kotouč 400x25,4 DT600U Supra
| Kód: | 20010418 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 3 932,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 250,32 Kč |
| Přepočtená cena: | 168,04 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 138,87 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 400 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 600 U Supra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,2 mm |
| Max. otáčky: | 4 800 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 43 |
| Hmotnost: | 2.394 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton, vápenopísková cihla, stavební materiály |
| EAN: | 4014855361359 |
| Katalog: | 347485 |
| Cena bez DPH: | 176,40 Kč |
| Cena s DPH | 213,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 239,74 Kč |
| Cena s DPH | 7 550,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 778,20 Kč |
| Cena s DPH | 3 361,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 056,60 Kč |
| Cena s DPH | 3 698,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 319,51 Kč |
| Cena s DPH | 5 226,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 383,67 Kč |
| Cena s DPH | 2 884,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,40 Kč |
| Cena s DPH | 184,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 384,21 Kč |
| Cena s DPH | 2 884,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 123,99 Kč |
| Cena s DPH | 150,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 780,68 Kč |
| Cena s DPH | 944,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 567,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 316,07 Kč |