Diamantový kotouč 500x25,4 DT600U Supra
| Kód: | 20010423 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 5 897,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 874,32 Kč |
| Přepočtená cena: | 250,20 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 206,78 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 500 mm |
| Díra: | 25,4 mm |
| Řada: | DT 600 U Supra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 3,6 mm |
| Max. otáčky: | 3 900 l/min. |
| Výška segmentu: | 10,0 mm |
| Počet segmentů: | 54 |
| Hmotnost: | 4.2 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton, vápenopísková cihla, stavební materiály |
| EAN: | 4014855217946 |
| Katalog: | 325203 |
| Cena bez DPH: | 4 166,72 Kč |
| Cena s DPH | 5 041,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 873,85 Kč |
| Cena s DPH | 8 317,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 731,66 Kč |
| Cena s DPH | 6 935,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,40 Kč |
| Cena s DPH | 184,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 176,40 Kč |
| Cena s DPH | 213,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 221,48 Kč |
| Cena s DPH | 1 477,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 663,52 Kč |
| Cena s DPH | 802,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 202,12 Kč |
| Cena s DPH | 6 294,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 949,35 Kč |
| Cena s DPH | 8 408,71 Kč |