Řezný kotouč 115x1x22,23 A60R SG-ELASTIC INOX
| Kód: | 10050673 |
| Výrobce: | Pferd |
| Cena s DPH: | 42,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,42 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,82 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 25 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Šířka: | 1,0 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | SG-ELASTIC INOX |
| Typ: | A60R |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Hmotnost: | 0.031 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4007220499702 |
| Katalog: | 61340412 |
| Cena bez DPH: | 8,65 Kč |
| Cena s DPH | 10,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 28,60 Kč |
| Cena s DPH | 34,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,17 Kč |
| Cena s DPH | 26,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 38,61 Kč |
| Cena s DPH | 46,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 20,74 Kč |
| Cena s DPH | 25,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,60 Kč |
| Cena s DPH | 40,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 17,77 Kč |
| Cena s DPH | 21,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,42 Kč |
| Cena s DPH | 25,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 299,52 Kč |
| Cena s DPH | 362,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 39,83 Kč |
| Cena s DPH | 48,20 Kč |