Řezný kotouč 230x2,5x22,23 A30Z RAZOR PLUS INOX
| Kód: | 10050284 |
| Výrobce: | Lukas |
| Cena s DPH: | 42,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,10 Kč |
| Přepočtená cena: | 1,82 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 1,50 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 20 ks |
| Průměr: | 230 mm |
| Šířka: | 2,5 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | RAZOR PLUS |
| Typ: | A30Z |
| Tvar: | T42 vydutý |
| Max. otáčky: | 13 280 l/min. |
| Hmotnost: | 0.241 kg |
| Použití podle materiálu: | ocel, nerez |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| Katalog: | AT230025V9802 |
| Cena bez DPH: | 41,06 Kč |
| Cena s DPH | 49,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,27 Kč |
| Cena s DPH | 26,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 54,63 Kč |
| Cena s DPH | 66,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 24,89 Kč |
| Cena s DPH | 30,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 23,48 Kč |
| Cena s DPH | 28,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,81 Kč |
| Cena s DPH | 54,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 43,00 Kč |
| Cena s DPH | 52,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 31,38 Kč |
| Cena s DPH | 37,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 34,85 Kč |
| Cena s DPH | 42,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 26,62 Kč |
| Cena s DPH | 32,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 21,86 Kč |
| Cena s DPH | 26,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 64,16 Kč |
| Cena s DPH | 77,63 Kč |