Řezný kotouč 400x4,5x35,4 A24R SUPRA
| Kód: | 10050175 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 508,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 420,21 Kč |
| Přepočtená cena: | 21,75 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 17,97 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 10 ks |
| Průměr: | 400 mm |
| Šířka: | 4,5 mm |
| Díra: | 35,4 mm |
| Řada: | A 24 R Supra |
| Tvar: | T41 rovný |
| Max. otáčky: | 4 800 l/min. |
| Hmotnost: | 1.25 kg |
| Použití podle materiálu: | nerez, ocel, litina |
| Použití podle oboru: | kovovýroba, zámečnictví, strojírenství |
| EAN: | 4014855174584 |
| Katalog: | 292933 |
| Cena bez DPH: | 37,21 Kč |
| Cena s DPH | 45,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 29,88 Kč |
| Cena s DPH | 36,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,58 Kč |
| Cena s DPH | 61,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 45,36 Kč |
| Cena s DPH | 54,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 46,90 Kč |
| Cena s DPH | 56,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 53,94 Kč |
| Cena s DPH | 65,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 14,57 Kč |
| Cena s DPH | 17,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 32,36 Kč |
| Cena s DPH | 39,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 372,06 Kč |
| Cena s DPH | 450,19 Kč |