Vrták 10,00x133/87 válcová st. HSSCo
| Kód: | 20040028 |
| Cena s DPH: | 186,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 154,31 Kč |
| Přepočtená cena: | 7,98 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 6,60 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 10,00 mm |
| Délka: | 33/87 mm |
| Upínání: | válcová stopka |
| Hmotnost: | 0.056 kg |
| Katalog: | 9748 |
| Cena bez DPH: | 31,27 Kč |
| Cena s DPH | 37,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 12,06 Kč |
| Cena s DPH | 14,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 95,16 Kč |
| Cena s DPH | 115,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 33,66 Kč |
| Cena s DPH | 40,73 Kč |