Vrták 6,00x93/57 válcová st. HSSCo
| Kód: | 20040015 |
| Cena s DPH: | 78,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 64,50 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,34 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 2,76 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 6,00 mm |
| Délka: | 93/57 mm |
| Upínání: | válcová stopka |
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| Katalog: | 9708 |
| Cena bez DPH: | 19,20 Kč |
| Cena s DPH | 23,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 22,31 Kč |
| Cena s DPH | 26,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 165,40 Kč |
| Cena s DPH | 200,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 29,34 Kč |
| Cena s DPH | 35,50 Kč |