Diamantový kotouč 115x22,2 SKS115 MAGG
| Kód: | 20010575 |
| Výrobce: | Magg |
| Cena s DPH: | 86,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 71,21 Kč |
| Přepočtená cena: | 3,69 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 3,05 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | SKS115 MAGG |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 1,8 mm |
| Max. otáčky: | 13 000 l/min. |
| Výška segmentu: | 7,0 mm |
| Hmotnost: | 0.122 kg |
| Použití podle materiálu: | zámková dlažba, pískovec, porobeton, cihla, střešní taška |
| EAN: | 8591715250221 |
| Katalog: | SKS115 |
| Cena bez DPH: | 1 368,99 Kč |
| Cena s DPH | 1 656,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 541,72 Kč |
| Cena s DPH | 655,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 828,24 Kč |
| Cena s DPH | 1 002,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 543,46 Kč |
| Cena s DPH | 657,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 565,50 Kč |
| Cena s DPH | 684,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 678,60 Kč |
| Cena s DPH | 821,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 694,26 Kč |
| Cena s DPH | 840,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,75 Kč |
| Cena s DPH | 61,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 193,14 Kč |
| Cena s DPH | 233,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 151,96 Kč |
| Cena s DPH | 183,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 629,88 Kč |
| Cena s DPH | 762,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 448,42 Kč |
| Cena s DPH | 542,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 228,17 Kč |
| Cena s DPH | 276,09 Kč |
| Cena bez DPH: | 493,66 Kč |
| Cena s DPH | 597,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 222,17 Kč |
| Cena s DPH | 12 368,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 544,25 Kč |
| Cena s DPH | 17 598,54 Kč |