Diamantový kotouč 115x22,2 DT600U Supra
| Kód: | 20010309 |
| Výrobce: | Klingspor |
| Cena s DPH: | 554,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 458,20 Kč |
| Přepočtená cena: | 23,70 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 19,59 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 115 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | DT 600 U Supra |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,4 mm |
| Max. otáčky: | 13 300 l/min. |
| Výška segmentu: | 9,0 mm |
| Počet segmentů: | 13 |
| Hmotnost: | 0.107 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, zralý armovaný beton, vápenopísková cihla, stavební materiály |
| EAN: | 4014855219179 |
| Katalog: | 322630 |
| Cena bez DPH: | 779,36 Kč |
| Cena s DPH | 943,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 629,88 Kč |
| Cena s DPH | 762,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 565,50 Kč |
| Cena s DPH | 684,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 177,60 Kč |
| Cena s DPH | 214,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 828,24 Kč |
| Cena s DPH | 1 002,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 71,21 Kč |
| Cena s DPH | 86,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 448,42 Kč |
| Cena s DPH | 542,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 371,20 Kč |
| Cena s DPH | 449,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 631,65 Kč |
| Cena s DPH | 764,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 678,60 Kč |
| Cena s DPH | 821,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 368,99 Kč |
| Cena s DPH | 1 656,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 151,96 Kč |
| Cena s DPH | 183,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 246,42 Kč |
| Cena s DPH | 3 928,17 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 408,96 Kč |
| Cena s DPH | 2 914,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 986,76 Kč |
| Cena s DPH | 7 243,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 590,09 Kč |
| Cena s DPH | 4 344,01 Kč |