Diamantový kotouč 125x22,2 PRO MR. INVINCIBLE
| Kód: | 20010824 |
| Výrobce: | Norton Clipper |
| Cena s DPH: | 577,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 476,96 Kč |
| Přepočtená cena: | 24,67 EUR |
| Přepočtená cena bez DPH: | 20,39 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Cena za: | 1 ks |
| Balení: | 1 ks |
| Průměr: | 125 mm |
| Díra: | 22,23 mm |
| Řada: | PRO MR. INVINCIBLE |
| Typ: | segmentový |
| Šířka segmentu: | 2,2 mm |
| Výška segmentu: | 12,0 mm |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| Použití podle materiálu: | beton, armovaný překlad, cihla, zdivo, kámen, žula, asfalt, abrazivní materiály |
| EAN: | 5450248756606 |
| Katalog: | 70184603343 |
| Cena bez DPH: | 946,56 Kč |
| Cena s DPH | 1 145,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 336,57 Kč |
| Cena s DPH | 407,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 129,92 Kč |
| Cena s DPH | 157,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 632,83 Kč |
| Cena s DPH | 765,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 88,10 Kč |
| Cena s DPH | 106,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,70 Kč |
| Cena s DPH | 466,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,84 Kč |
| Cena s DPH | 910,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 629,74 Kč |
| Cena s DPH | 1 971,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 380,02 Kč |
| Cena s DPH | 1 669,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 695,87 Kč |
| Cena s DPH | 2 052,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 435,76 Kč |
| Cena s DPH | 2 947,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 630,96 Kč |
| Cena s DPH | 1 973,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 16 095,00 Kč |
| Cena s DPH | 19 474,95 Kč |